Regeneracja włosów po wakacjach

Opublikowano przez admin

Po wakacyjnych szaleństwach, czas powoli wracać do rzeczywistości. Często w czasie wakacji narażamy swoje włosy i skórę na różne niedogodności. Gdy kończy się sezon urlopowy, warto postawić na solidną regenerację, jaka rzeczywiście pozwoli nam zapewnić sobie znakomity wygląd pod każdym względem. W aptece znajdziemy dla siebie wiele ciekawych preparatów, jakie nam w tym pomogą.

Dlaczego włosy się przesuszają?

Nawet, jeśli mamy piękne i odżywione włosy, latem są narażone na wiele różnych szkodliwych czynników zewnętrznych. Przede wszystkim jest to promieniowanie słoneczne. Sprawia, że włosy stają się przesuszone i zniszczone, dlatego należy zadbać o odpowiednią pielęgnację w czasie wakacji, a także po zakończonym sezonie, gdy przyda się nieco bardziej intensywne odżywienie. Oprócz tego często odwiedzamy baseny, gdzie mamy do czynienia z chlorowaną wodą. To wszystko, z czym mają kontakt nasze włosy, obniża ich wytrzymałość i po prostu je niszczy, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji, by powrócić do doskonałej kondycji.

Jak zregenerować włosy?

Najlepszym rozwiązaniem będzie regeneracyjny szampon do włosów Regenerum. To prawdziwy zastrzyk witalności dla każdej fryzury. Przede wszystkim mamy do czynienia z wysokim stopniem wzmocnienia i regeneracji włosów zniszczonych i osłabionych. Specjalne składniki naprawiają poszczególne uszkodzenia, które powstały na skutek nadmiernego nasłonecznienia, ale także po farbowaniu czy też zostały spowodowane przez inne czynniki zewnętrzne.

Piękne i odżywione włosy

Po zastosowaniu szamponu Regenerum, bardzo szybko można zauważyć znakomite efekty. Przede wszystkim będą to mocniejsze włosy, zachwycające swoim blaskiem. Szampon zapewnia optymalne nawilżenie oraz odżywienie dla skóry głowy. Oprócz tego nie trzeba się martwić układaniem włosów, gdyż bez problemu je rozczeszemy i nie będzie żadnego plątania się.

Jaki szampon regeneracyjny wybrać?

Regenerum to szampon, na jaki warto postawić, gdy chcemy zapewnić sobie doskonałą regenerację. Odżywia skórę głowy i ją nawilża, a także intensywnie wzmacnia włosy i skutecznie je regeneruje. Wielką zaletą tego preparatu jest to, że naprawia uszkodzenia, sprawia, że włosy znacznie łatwiej można rozczesać, a także ma wpływ na wzmocnienie cebulek i zapobiega rozdwajaniu się końcówek, więc będziemy w pełni zadowoleni z tego, jakie efekty uda się uzyskać.

Zadbaj o swoje włosy po lecie

Latem włosy narażone są na różne czynniki zewnętrzne. Uwielbiamy słońce i opalanie się, a także pływanie i inne letnie szaleństwa, ale włosy po takich intensywnych wakacjach, wymagają regeneracji, by znów zachwycały swoim blaskiem. W Regenerum znajdziemy wspaniały kompleks z brązowych alg, hydrolizator keratyny, a także cenną prowitaminę B5 i wyciąg z aloesu, dzięki czemu zadbamy kompletnie o swoje włosy i przywrócimy im dawne piękno. Warto, zatem wziąć to wszystko pod uwagę i zdecydować się na takie odżywki, jakie będą dla nas najbardziej komfortowe. Dodatkowo można także zacząć przyjmować kompleks witamin, by wzmocnić cały swój organizm i przygotować się już na sezon jesienny. To idealny czas, by zadbać o siebie i zapewnić sobie regenerację w każdym zakresie.